TMGMT Translator Smartling (8.x-4.9) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Download
km: ទាញយក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Files
km: ឯកសារ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Download method
km: វិធី​សាស្ត្រ​ទាញ​យក

en: Run cron
km: រត់ cron

en: Cron ran successfully.
km: Cron បាន​រត់​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: Cron run failed.
km: Cron រត់​បរាជ័យ ។
