TMGMT Translator Smartling (8.x-5.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Download
be: Сцягнуць

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: URL
be: Спасылка

en: Files
be: Файлы

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Info
be: Інфармацыя

en: Download method
be: Мэтад спампоўкі

en: Run cron
be: Запусціць крон

en: Cron ran successfully.
be: Крон запусціўся ўдала.

en: Cron run failed.
be: Крон запусціўся няўдала.

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
