TMGMT Translator Smartling (8.x-5.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Download
bg: Свали

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: State
bg: Статус

en: Download method
bg: Метод на сваляне

en: Run cron
bg: Стартирай cron

en: Queue
bg: Опашка за изпращане

en: Cron ran successfully.
bg: Cron изпълнение успешно.

en: Cron run failed.
bg: Cron изпълнение неуспешно
