TMGMT Translator Smartling (8.x-5.4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Download
is: Tak niður

en: Password
is: Loyniorð

en: Name
is: Navn

en: Download method
is: Niðurtøkuháttur

en: Run cron
is: Koyr cron

en: Cron ran successfully.
is: Cron koyrdi sum ætlað.

en: Cron run failed.
is: Cron koyring miseydnaðist
