Smartling Connector for Drupal (8.x-5.9) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: URL
ne: यूआरएल

en: Info
ne: जानकारी
