TMGMT Translator Smartling (8.x-5.9) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Download
ast: Baxar

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: Files
ast: Ficheros

en: User ID
ast: ID del usuariu
