Smartling Connector for Drupal (8.x-9.13) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Download
hu: Letölt

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: URL
hu: Webcím

en: Number of items
hu: Elemek száma

en: Files
hu: Fájlok

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: State
hu: Állapot

en: Info
hu: Infó

en: Download method
hu: Letöltési mód

en: Run cron
hu: Időzített feladatok futtatása

en: Queue
hu: Várólista

en: Cron ran successfully.
hu: Az időzített feladatok sikeresen lefutottak.

en: Cron run failed.
hu: Az időzített feladatok futtatása nem sikerült.

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés

en: Test context
hu: Teszt környezet

en: Authorize
hu: Felhatalmazás

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.
