Smartling Connector for Drupal (8.x-9.15) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Run cron
am: ክሮንን አሩጥ

en: Cron ran successfully.
am: ክሮን በትክክል ሮጧል።
