Smartling Connector for Drupal (8.x-9.17) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Download
fr: Téléchargement

en: Login
fr: Identifiant

en: Password
fr: Mot de passe

en: Name
fr: Nom

en: Number of items
fr: Nombre d'éléments

en: Files
fr: Fichiers

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: State
fr: État

en: Job
fr: Offre d'emploi

en: Due date
fr: Date d'échéance

en: User Id
fr: Id utilisateur

en: Download method
fr: Méthode de téléchargement

en: Run cron
fr: Lancer la tâche planifiée (cron)

en: Queue
fr: File

en: Cron ran successfully.
fr: La tâche planifiée (cron) a réussi.

en: Cron run failed.
fr: La tâche planifiée (cron) a échoué.

en: Project ID
fr: Identifiant (ID) de projet

en: Authorize
fr: Autoriser

en: @name field is required.
fr: Le champ @name est requis.

en: @translator is not available. Make sure it is properly <a href=:configured>configured</a>.
fr: @translator n'est pas disponible. Vérifier la <a href=":configured">configuration</a>.
