Smartling Connector for Drupal (8.x-9.17) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Name
ur: نام

en: URL
ur: یو آر ایل
