Smartling Connector for Drupal (8.x-9.18) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Download
nn: Last ned

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: Info
nn: Informasjon
