Smartling Connector for Drupal (8.x-9.24) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Download
hy: Բեռնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Info
hy: Ինֆո

en: @name field is required.
hy: @name դաշտը պարտադիր է:
