Smartling Connector for Drupal (8.x-9.24) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Description
ms: Huraian

en: Download
ms: Muat turun

en: Login
ms: Log masuk

en: Password
ms: Kata laluan

en: Name
ms: Nama

en: Files
ms: Fail

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Download method
ms: Kaedah pindah turun

en: Run cron
ms: Jalankan cron

en: Cron ran successfully.
ms: Jalanan cron berjaya.

en: Cron run failed.
ms: Jalanan cron gagal.
