TMGMT Translator Smartling (8.x-9.4) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Job
kn: ಮುದ್ರಣ ಕಾರ್ಯ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Due date
kn: ಕೊನೆಯ ದಿನಾಂಕ
