TMGMT Translator Smartling (8.x-9.6) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Run cron
pa: ਕਰੋਨ ਚਲਾਓ

en: Cron ran successfully.
pa: ਕਰੋਨ ਸਫਲਤਾ-ਪੂਰਵਕ ਚੱਲਿਆ
