Smartling Connector for Drupal (8.x-9.9) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Download
mn: Татах

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр

en: Files
mn: Файлууд

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Run cron
mn: Даалгаварын төлөвлөгч (крон)-ыг ажиллуулах
