Smartling Connector for Drupal (8.x-9.17) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Download
el: Λήψη

en: Login
el: Είσοδος

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: Files
el: Αρχεία

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: State
el: Κατάσταση

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Download method
el: Μέθοδος λήψης αρχείων

en: Run cron
el: Εκτέλεση του cron

en: Cron ran successfully.
el: Η εκτέλεση του cron έγινε με επιτυχία.

en: Cron run failed.
el: Η εκτέλεση του cron απέτυχε.

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
