Smartling Connector for Drupal (8.x-9.17) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL

en: Download method
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Run cron
sq: Ekzekuto cron

en: Cron ran successfully.
sq: Cron është ekzekutuar me sukses.

en: Cron run failed.
sq: Ekzekutimi i cron dështoi.
