TMGMT Translator Supertext (8.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: n/a
gl: n/d

en: Option
gl: Opción

en: Account
gl: Conta

en: Swiss Franc
gl: Franco suizo

en: Drupal user
gl: Usuario de Drupal
