TMGMT Translator Supertext (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Description
he: תיאור

en: n/a
he: -ללא-

en: Option
he: אפשרות

en: Euro
he: יורו

en: Account
he: חשבון
