TMGMT Translator Supertext (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: n/a
it: n/d

en: Option
it: Opzione

en: Account
it: Profilo

en: Swiss Franc
it: Franco svizzero

en: Add more
it: Aggiungi

en: Drupal user
it: Utente Drupal
