TMGMT Translator Supertext (8.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Option
ro: Opţiune

en: Account
ro: Cont

en: Add more
ro: Adaugă mai mult

en: Drupal user
ro: Utilizator Drupal
