TMGMT Translator Supertext (8.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Option
tr: Seçenek

en: Euro
tr: Avro

en: Account
tr: Hesap

en: Swiss Franc
tr: İsviçre Frangı

en: Add more
tr: Ekle
