TMGMT Translator Supertext (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Description
uk: Опис

en: n/a
uk: н/д

en: Option
uk: Параметр

en: Accounts
uk: Рахунки

en: Euro
uk: Євро

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Swiss Franc
uk: Швейцарський франк

en: Add more
uk: Додати ще

en: Drupal user
uk: Користувач Drupal
