TMGMT Translator Supertext (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Accounts
fr: Comptes

en: Account
fr: Compte

en: Swiss Franc
fr: Franc suisse

en: Add more
fr: Rajouter

en: Drupal user
fr: Utilisateur Drupal

en: New user
fr: Nouvel utilisateur

en: @translator is not available. Make sure it is properly <a href=:configured>configured</a>.
fr: @translator n'est pas disponible. Vérifier la <a href=":configured">configuration</a>.
