TMGMT Translator Supertext (8.2.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: n/a
el: δ/υ

en: Euro
el: Ευρώ

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Drupal user
el: Drupal χρήστης

en: New user
el: Νέος χρήστης
