TMGMT Translator X-Connect (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Label
el: Ετικέτα

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Send
el: Αποστολή

en: Order
el: Σειρά

en: Protocol
el: Πρωτόκολλο

en: Port
el: Θύρα

en: Limit
el: Όριο

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: Reference
el: Αναφορά

en: About
el: Περί

en: Port number
el: Αριθμός πόρτας
