TMGMT Translator X-Connect (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Label
he: תווית

en: Hostname
he: שם שרת

en: Send
he: שלח

en: Order
he: סידור

en: Port
he: פורט

en: Limit
he: גבול

en: Instructions
he: הוראות הכנה

en: Reference
he: רפרנס

en: About
he: אודות

en: Port number
he: מספר פורט
