TMGMT Translator X-Connect (8.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Send
sq: Dërgo

en: About
sq: Informacione
