TMGMT Translator X-Connect (8.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: Label
gl: Etiqueta

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Send
gl: Enviar

en: Order
gl: Orde

en: Cron limit
gl: Límite no cron

en: Protocol
gl: Protocolo

en: Port
gl: Porto

en: Limit
gl: Límite

en: Instructions
gl: Instruccións

en: Reference
gl: Referencia

en: Debug
gl: Depuración

en: Port number
gl: Número do porto
