TMGMT XTM (8.x-5.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: error
sq: gabim

en: none
sq: asnjë

en: active
sq: aktiv

en: Never run
sq: Asnjëherë aktivuar

en: - Please choose -
sq: - Zgjidhni -
