TMGMT XTM (8.x-5.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: error
sv: fel

en: none
sv: ingen

en: active
sv: aktiv

en: Never run
sv: Aldrig utfört

en: - Please choose -
sv: - Välj -
