TMGMT XTM (8.x-5.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: error
cy: gwall

en: none
cy: dim

en: active
cy: weithredol

en: Never run
cy: Byth a'i redeg

en: - Please choose -
cy: - Dewisiwch -
