TMGMT XTM (8.x-5.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: error
gl: erro

en: none
gl: ningún

en: active
gl: activo

en: Never run
gl: Nunca foi executado

en: - Please choose -
gl: - Elixa -
