TMGMT XTM (8.x-5.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: error
uk: помилка

en: none
uk: немає

en: active
uk: активне

en: API key
uk: Ключ API

en: Never run
uk: Не запускався

en: - Please choose -
uk: - Оберіть будь-ласка -

en: finished
uk: закінчено
