TMGMT XTM (8.x-5.3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: error
hu: hiba

en: none
hu: nincs

en: active
hu: aktív

en: API key
hu: API kulcs

en: Never run
hu: Soha nem futott le

en: - Please choose -
hu: - Kiválasztás -

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés
