TMGMT XTM (8.x-5.4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: error
ro: eroare

en: none
ro: nimic

en: active
ro: activ

en: API key
ro: Cheia API

en: Never run
ro: Nu a rulat niciodată

en: - Please choose -
ro: - Alegeţi -
