TMGMT XTM (8.x-5.4) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: error
fr: erreur

en: none
fr: aucun(e)

en: active
fr: actif(s)

en: API key
fr: Clé d'API

en: Never run
fr: Jamais exécuté

en: - Please choose -
fr: - Choisissez -

en: finished
fr: fini
