TMGMT XTM (8.x-5.4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: error
sl: napaka

en: none
sl: nič

en: active
sl: aktiven

en: Never run
sl: Nikoli pognano

en: - Please choose -
sl: - Prosimo, izberite -
