TMGMT XTM (8.x-6.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: error
bg: грешка

en: none
bg: не

en: Never
bg: Никога

en: active
bg: активен

en: Never run
bg: Неизпълняван досега

en: - Please choose -
bg: Избери
