TMGMT XTM (8.x-6.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: none
oc: pas cap

en: Never
oc: Pas jamai

en: active
oc: actiu(s)

en: API key
oc: Clau API

en: Never run
oc: Pas jamai executat

en: - Please choose -
oc: - Causissètz -
