TMGMT XTM (8.x-6.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: error
cs: chyba

en: none
cs: žádné

en: Never
cs: Nikdy

en: active
cs: aktivní

en: Never run
cs: Nikdy

en: - Please choose -
cs: - Vyberte prosím -
