TMGMT XTM (8.x-6.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།

en: Never run
dz: ནམ་ཡང་གཡོག་མ་བཀོལ་
