TMGMT XTM (8.x-6.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: error
lt: klaida

en: none
lt: joks

en: Never
lt: Niekada

en: active
lt: aktyvus

en: Never run
lt: Nė karto nepaleistas

en: - Please choose -
lt: - Prašome pasirinkti -
