TMGMT XTM (8.x-6.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: error
el: σφάλμα

en: none
el: κανένα

en: Never
el: Ποτέ

en: active
el: ενεργός

en: Never run
el: Δεν εκτελέστηκε ποτέ

en: - Please choose -
el: - Παρακαλώ επιλέξτε -
