TMGMT XTM (8.x-6.3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: error
hi: त्रुटि

en: none
hi: कोई नहीं

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: active
hi: उपलब्ध

en: Never run
hi: कभी नहीं चलाएँ

en: - Please choose -
hi: - कृपया चुने -
