TMGMT XTM (8.x-6.3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: error
lv: kļūda

en: none
lv: neviens

en: Never
lv: Nekad

en: active
lv: aktīvs

en: API key
lv: API atslēga

en: Never run
lv: Nekad nav darbināts

en: - Please choose -
lv: - Lūdzu izvēlies -
