TMGMT XTM (8.x-6.4) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: error
ja: エラー

en: none
ja: なし

en: Never
ja: なし

en: active
ja: アクティブ

en: Never run
ja: 未実行

en: - Please choose -
ja: - 選択してください -
