TMGMT XTM (8.x-6.5) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: error
he: שגיאות

en: none
he: ללא

en: Never
he: אף פעם

en: active
he: פעיל

en: Never run
he: לא הורץ מעולם

en: - Please choose -
he: - נא לבחור -
