TMGMT XTM (8.x-6.5) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: error
nl: fout

en: none
nl: geen

en: Never
nl: Nooit

en: active
nl: actief

en: API key
nl: API-sleutel

en: Never run
nl: Nooit uitgevoerd

en: - Please choose -
nl: - Kies a.u.b. -
